Pokud budete pokračovat v prohlížení stránek, souhlasíte s používáním cookies. OK

 

Proč je BIO BRONZ nejlepší produkt pro rychlé opalování?

 

BIO BRONZ mě jedinečnou formuli a je jediný opravdu 100% BIO. Na rozdíl od ostatních produktů na rychlé opalování NEOBSAHUJE Petrolatum a Alkohol.

Proč je to důležité?

1. NEOBSAHUJE Petrolatum: (Vazelína): I když většinou tvrdí, že jsou natural, ostatní značky (Shine Brown, TanGo, Bronzie...) na rychlé opalování obsahují právě Petrolatum jako hlavní složku. Ten je na slunci velmi škodlivý.

Petrolatum zanechává na pokožce film, který ucpává póry a pak nedovolí, aby při přehrání odcházel pot pokožkou. Kůže se přehřívá a neregeneruje po poškození slunečním zářením.

BIO BRONZ používá včelí vosk, který na rozdíl od Petrolatum neucpává póry a ještě má ochranné a zvlhčovací vlastnosti.

2. NEOBSAHUJE Alkohol: Většina přípravků na rychlé opalování obsahuje alkohol. Bohužel ten citlivou pokožku poškozenou od slunce ještě dodatečně vysušuje. BIO BRONZ je bez alkoholu.

3. OBSAHUJE:  Mořskou řasu Dunaliella Salina. Tato mořská řasa je nejsilnější a nejkvalitnější zdroj betakarotenu v přírodě. BIO BRONZ je jediný, který používá tuto mimořádně vzácnou a drahou řasu jako zdroj betakarotenu. 

Jiní výrobci používají syntetický nebo betakaroten z mrkve. Ten není zdaleka tak účinný na opalování jako mořská řasa Dunaliella Salina.

Samozřejmě, BIO BRONZ neobsahuje parabeny a není testován na zvířatech, ale je testován na lidech.

_______________________