Pokud budete pokračovat v prohlížení stránek, souhlasíte s používáním cookies. OK

 

O NÁS

 

Nic na světě není tak krásné, jako přirozeně krásná žena. A krásná žena je ještě krásnější, pokud je pěkně a zdravě opálená.
Jako lidé, kterým na sobě záleží, jsme hledali produkt, který je opravdu přírodní a budeme díky němu přirozeně pěkně opálení.

Produktů na opalování je na trhu mnoho, ale většina obsahuje škodlivou chemii.
Agresivní UV záření spolu s chemickými látkami z opalovacích přípravků, nejsou dobrou kombinací pro naši pokožku. Proto by náš opalovací krém měl být co nejvíce přírodní.
 


Čeho jsme chtěli dosáhnout?

Bohužel, jen některé opalovací přípravky obsahují přírodní ingredience. Často se v reklamě tvrdí, že jde o přírodní produkt, ale když se podíváte na složení zjistíte, že kromě přírodních látek obsahují také látky chemické nebo škodlivé. 
Například:


Petrolátum (vazelína):  Některé "přírodní" opalovací krémy mají právě hlavní složku petrolátum (vazelínu). Ta zanechává na pokožce film, který nedovolí, aby pot při přehřátí odcházel pokožkou. Kůže se přehřívá a po poškození slunečním zářením neregeneruje.
 

Alkohol: Mnoho krémů, o kterých tvrdí že jsou přírodní, obsahuje alkohol, který naši pokožku vysouší a způsobuje její zarudnutí.


Umělý UV filtr:  Některé "přírodní" výrobky obsahují i syntetický SPF (UV filtr), který má však čistě chemický původ. Jde o Avobenzon (methoxydibenzoylmethane) a má prokazatelný dopad na hormonální rovnováhu. Způsobuje alergie a je podezřelý z tvorby rakovinových buněk.


Zcela přírodní bio produkt, který zajistí pěkné opálení, jsme hledali neúspěšně.

 

Řešení jsou vždy v přírodě

Právě kvůli tomu, jsme s týmem udělali selekci nejlepších přírodních olejů na opalování a k tomu jsme přidali i betakaroten. Tím jsme vytvořili zcela přírodní bio produkt na zdravé opalování – BIO BRONZ.

Balzám bez umělých konzervantů, bez alkoholu, bez barviv, bez parabenů, bez vazelíny a chemických SPF látek. Obsahuje 5 přírodních olejů, vitamin E, betakaroten a včelí vosk.
Vybrané oleje mají svůj vlastní přírodní ochranný faktor menší než 10, který je zcela nezávadný.
 

 

Právě zde pomůže BIO BRONZ

Samozřejmě, že tato ochrana není dostatečná, pokud jsme dlouho vystaveni slunečnímu záření. Doporučujeme se slunci vyhýbat mezi 11h a 16h kdy je záření nejsilnější.
Když jsme na dovolené 7 dní a chceme přijet domů pěkně opálení, vystavujeme se cíleně celodenně slunci a tím agresivnímu UV záření.

A potom to kompenzujeme opalovacími krémy s chemickými látkami, což je kombinace dvou velmi špatných faktorů.
Právě zde pomůže BIOBRONZ. Díky betakarotenu a přírodním olejům urychluje hezké bronzové opálení, i když se neopalujeme mezi 11h a 16h. Bez rizika silného UV záření a nutnosti natírat se chemickými látkami.
Super rychlé a 100% přírodní získání bronzové barvy.
 
S výsledkem jsme spokojeni my, ale stejně tak i všechny naše dosavadní zákaznice.
A tak si můžeme říci, že jsme jediní na trhu, kteří přišli se zcela přírodním produktem na urychlení opalování.


A teď máte i Vy možnost se opalovat efektivně a přitom zdravě!

 

Vaš BIO BRONZ